Haber

Şenol Güneş bu sözleri duymasın! Çebi’nin teknik direktör açıklaması taraftarları çileden çıkardı

Siyah Beyazlılar Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor’a konuk oldu. Lider Çebi’nin eski teknik direktör Valerien Ismael ile ilgili açıklamaları dikkat çekti.

“FARKLI OLABİLİR”

Medyanın Valerien Ismael’i yıprattığını ve hoca sabırlı olursa başka bir durumun ortaya çıkacağını söyleyen Çebi, hayranları kızdırdı.

“MEDYAYI ANLAMADIM”

İsmail’in medya tarafından yıpratıldığını belirten Çebi, “İlk günden beri medyanın Valerien Ismael’e neden bu kadar kötü davrandığını anlayamıyorum. Valerien Ismael medyada haddinden fazla yargılandı. Hakkında sürekli olumsuz yorumlar yapıldı. Hatayspor maçı sonrası Valerien Ismael, ‘Beşiktaş’a zarar vermek istemiyorum. istemiyorum. Valerien, Ismael’e karşı sabırlı olsaydı her şey daha farklı olabilirdi.”

“KİMSEYİ GÖNDERMEDİM”

Çalıştığı öğretmenlerin gönüllü olarak ayrıldığını belirten Çebi, “Bütün hocaları ve çalışan herkesi destekliyorum. Abdullah Avcı’yı sonuna kadar destekledim. Ayrıca Sergen Yalçın ve Önder Karaveli. Valerien Ismael de benim hocamdı ve ben de desteklemek zorundaydım. herhangi bir öğretmen. Ben göndermedim, hepsi kendi isteğiyle gitti”.

TARAFTARDAN TEPKİ OLDU

Beşiktaş taraftarları, Lider Çebi’nin bu sözlerle Güneş’i kastettiği şeklinde yorumlar yaptı. Öte yandan imza töreninde Lider Çebi ile Şenol Güneş arasında soğuk rüzgarlar esti.

Sosyal medyadaki bazı hayran yorumları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu